22 травня на базі навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну Хустського професійного ліцею сфери послуг відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій швейного напряму в рамках короткострокового підвищення кваліфікації. Учасниками заходу стали педагогічні працівники Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, Перечинського професійного ліцею, ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», Міжгірського професійного ліцею, Хустського професійного ліцею сфери послуг.
Семінар-практикум включав теоретичну та практичну частини. Завдання заходу – ознайомлення та відпрацювання елементів обробки виробів верхнього жіночого одягу, що використовуються на підприємствах України та Угорщини.
Майстер виробничого навчання Хомченко Н.М. розповіла про технологію обробки коміра-стійки, суцільнокроєного зі вставкою пілочки та відрізного по спинці, викладач спецдисциплін Філак Г.П. – про особливості конструювання відкладного коміра з відрізною стійкою у жакетах. Старший майстер Мейгес Т.В. презентувала поетапну обробку відкладного коміра з відрізною стійкою у верхньому жіночому одязі.
У практичній частині майстер виробничого навчання Величко О.М. показала майстер-клас «Обробка відкладного коміра з відрізною стійкою жіночого жакета за сучасними технологіями», після чого учасники заходу виконали макети вузла за запропонованою обробкою на сучасному обладнанні.
![]() ![]() ![]() ![]() |
Семінар-практикум для педпрацівників швейного напряму |
Горячова Л.Б., методист
кабінету навчально-методичної роботи