Шановні колеги!
Щиро вітаємо всіх із Днем Державного Прапора та 28-ю річницею Незалежності України!
Бажаємо Вам миру та любові, добра і радості, злагоди й порозуміння.
Нехай це свято з кожним роком додає усім наснаги і впевненості в кращому майбутньому, а серця наповнюються гордістю за нашу державу, яка засвідчила усьому світу, що ми, українці, – сильна духом нація, котра найвищою ціною боронить свою свободу, незалежність та демократію.
Тож нехай блакить неба і жовтогарячий зерновий лан, що зливаються барвами української державності в символ свободи й праці, надихають Вас на добрі справи, нові здобутки в ім’я процвітання незалежної соборної України.
Зі святом Вас! Слава Україні!
З повагою колектив НМЦ ПТО у Закарпатській області