![]() ![]() |
Відкриття підсумкової сесії |
Із 09 по 13 вересня 2019 року на базі ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» пройшов завершальний ІІІ етап підсумкової сесії курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, який проводили викладачі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДНВЗ «Університет менеджменту освіти НАПН України» за державним замовленням та очно-дистанційною формою навчання.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Під час сесії |
Підсумкову сесію курсів із психолого-педагогічної та методичної підготовок успішно склала група майстрів виробничого навчання (23 особи) з 8 ЗП(ПТ)О.
Після настановної сесії, проведеної в режимі онлайн, упродовж трьох місяців педагогічні працівники самостійно працювали над індивідуальними завданнями, рефератами та курсовими роботами.
![]() ![]() |
Вручення свідоцтв |
За період навчання слухачі опрацювали навчальні дисципліни: дидактичні технології у професійній освіті, методика професійно-теоретичної підготовки, професійно-практична підготовка на підприємстві, професійно-практична підготовка в умовах закладу професійної освіти, інформаційно-комунікаційні технології в освіті, сучасні технології навчання у професійній підготовці, економіко-правові питання діяльності педагогічних працівників, психологічні аспекти трудової діяльності, психологія особистості учня, гуманізація виховного процесу в освітньому закладі тощо.
Практичні заняття, навчальні тренінги, науково-практична конференція, захист курсових робіт, вручення свідоцтв склали програму заключної сесії курсів.
На завершення заходу відбулося вручення слухачам свідоцтв про проходження довгострокового підвищення кваліфікації.
Демчишин Г.С., методист
інформаційно-аналітичного кабінету