У 2019/2020 навчальному році продовжується робота з упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників в окремих закладах професійної (професійно-технічної) освіти області:
![]() |
Під час онлайн-години |
Свалявський професійний будівельний ліцей, Вище професійне училище № 34 м. Виноградів, Хустський професійний ліцей сфери послуг, ВПУ № 33 м. Мукачево, ПТУ № 33 смт В. Березний з професій електрогазозварник; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»); офіціант, бармен; верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням; продавець продовольчих товарів відповідно.
16 вересня відбулася онлайн-година із вищезазначеними закладами професійної освіти під час якої розглядалися питання послідовності заходів упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників, особливості формування навчально-плануючої документації, проблеми, які можуть виникнути при організації та впровадженні, враховуючи досвід закладів професійної освіти нашої області та інших областей України.
Маслюк І.Ф., методист кабінету
навчально-методичної роботи