Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти та заклади професійної (професійно-технічної) освіти області продовжують співпрацювати з науковими установами України.
Goethe-Institut в Україні вже кілька років поспіль у рамках проекту «Міст до професійної освіти» організовує для викладачів німецької мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти регіонів України інформаційні заходи, а для здобувачів освіти, які вивчають німецьку мову, різні конкурси.
Мета заходів – популяризація німецької мови серед молодого покоління, підвищення рівня професійної кваліфікації викладачів німецької мови, налагодження міжнародних відносин, обмін ідеями та створення власних мереж для співпраці, розробка власних методичних рекомендацій.
![]() |
Учасники заходу, переможець конкурсу |
Цьогоріч учасниками конкурсу «Моя професія найкраща!», що проходив з 04 квітня по 12 травня 2019 року, були здобувачі освіти трьох ЗП(ПТ)О області – Чернов Олександр Олегович (професія: радіомеханік обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, викладач Загребельна Н.А.) ВПУ № 3 м. Мукачево, Маслей Мар’яна Михайлівна (професія: кухар, офіціант, викладач Капущак Б.Б.) Міжгірського професійного ліцею та Бібен Євнікія Михайлівна (професія: швачка, викладач Кузьма Н.М.) ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти».
За результатами першого етапу конкурсу учень ВПУ № 3 м. Мукачево, Чернов Олександр Олегович, увійшов до перших 12 найкращих учасників та виграв поїздку до Києва для участі у симуляційній грі Assessment-Center.
У червні та жовтні 2019 року наставник Загребельна Н.А. брала участь у ряді кількаденних семінарів підвищення кваліфікації «Міст до професійної освіти – німецька у навчальних закладах системи професійно-технічної освіти України» для викладачів німецької мови, що відбувалися в м. Києві, та отримала сертифікати.
18-19 жовтня Олександр Чернов у симуляційній грі Assessment-Center – фінальному етапі конкурсу «Моя професія найкраща!», продемонстрував чудові комунікаційні навички та вміння працювати в команді. Олександр гідно представив професійну освіту Закарпатської області, за результатами конкурсу посів перше місце, отримав сертифікат та нагороджений цінним подарунком. Це є яскравим свідченням ефективної діяльності викладача та плідної співпраці педагога і здобувача освіти.
Вітаємо з перемогою, бажаємо натхнення, творчих успіхів і нових злетів!
Демчишин Г.С., методист
інформаційно-аналітичного кабінету