9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови.
Цього року загальнонаціональна акція – 19-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, мета якого – солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, мову та прагне зберегти її для нащадків, відбудеться у п’ятницю, 8 листопада 2019 року.
Тож пропонуємо долучилися до написання радіодиктанту.
8 листопада текст диктанту будуть озвучувати на UA: Українське радіо.
У рамках відзначення свята рекомендуємо закладам професійної (професійно-технічної) освіти області організувати зі здобувачами освіти відповідну роботу.