28 жовтня 2019 року в режимі онлайн відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва закладів професійної (професійно-технічної) освіти області на тему «Оновлення змісту професійного навчання через впровадження сучасних виробничих технологій при підготовці кваліфікованих робітників для сільського господарства».
У ході вебінару |
У роботі секції взяли участь педагогічні працівники ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича», Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів та Професійно-технічного училища № 33 смт В. Березний.
Досвідом щодо розвитку творчих здібностей учнів на уроках професійно-теоретичної підготовки та у позаурочних заходах поділилася Гуледза Р. І., викладач спецдисциплін ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича».
Майстер виробничого навчання ВПУ № 34 м. Виноградів, Марушка Ю.І. розповів про роль майстра виробничого навчання у підготовці конкурентоспроможного фахівця для агропромислового комплексу.
Про необхідність розробки якісної навчальної документації з професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування розповів методист НМЦ ПТО у Закарпатській області Маслюк І.Ф. У своєму виступі він наголосив про продовження у листопаді – грудні поточного року роботи творчих груп зі створення збірників орієнтовних навчальних програм. Крім того, звернув увагу на особливості розробки інтегрованих навчальних програм, запропонував використовувати збірник різнорівневих тестових завдань з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва для здійснення контролю знань учнів з професійно-теоретичної підготовки.
Маслюк І.Ф., методист кабінету
навчально-методичної роботи