29 жовтня проведено засідання обласної методичної секції заступників директора з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти області (в режимі онлайн).
![]() ![]() |
У ході вебінару |
Про пріоритетні напрями вирішення актуальних проблем виховання здобувачів освіти ЗП(ПТ)О, окремі шляхи реалізації нової редакції Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України (наказ МОН України від 29 липня 2019 року № 1038 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 р. № 641»), про методичні рекомендації з організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О на 2019/2020 навчальний рік говорила заступник директора НМЦ ПТО, керівник секції І.М. Ладижець.
![]() ![]() |
Заступник навчальника відділу організації профорієнтації Закарпатського обласного центру зайнятості І.М. Панкулич |
У ході засідання відбувся круглий стіл з питань оновлення технологій для професійної орієнтації здобувачів освіти з популяризації робітничих професій. Запрошена на зустріч заступник начальника відділу організації профорієнтації Закарпатського обласного центру зайнятості І.М. Панкулич озвучила форми співпраці ЗП(ПТ)О з центрами зайнятості з питань профорієнтації учнівської молоді, незайнятого населення, запропонувала ЗП(ПТ)О долучитися до реалізації ряду проектів для популяризації професійної освіти. До розмови приєдналися заступники з виховної роботи Е.А. Канчій, В.О. Місюк, М.П. Скиба, М.В. Герко, які ділилися досвідом організації профорієнтації молоді, цікавими проведеними заходами, вносили пропозиції щодо організації співпраці з центрами зайнятості, іншими соціальними партнерами.
На завершення присутні обговорили ряд нагальних питань з організації виховної роботи, участі молоді у Всеукраїнських конкурсах, акціях, організації учнівського самоврядування та отримали необхідні консультації.
Ладижець І.М., заступник директора
НМЦ ПТО