![]() ![]() ![]() |
Під час заходу |
31 жовтня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбувся обласний звітно-виборчий збір лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти „Нове покоління”. До участі у зібранні запрошені представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Її представляли голова регіональної ради лідерів учнівського самоврядування Олександр Тішлер (Хустський професійний ліцей), заступник голови Андріана Короєдова (Ужгородське ВКУ КНТЕУ) та голова учнівського самоврядування ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» Богдана Чума. Вони мали можливість дізнатися про цікаві проекти, проведені заходи учнівського загалу області, взяти участь у роботі школи управлінської майстерності, майстер-класах для юних лідерів тощо. Та найголовне: присутнім була презентована книга «Пам’ять про подвиг» (розповіді про закарпатців, які загинули на Сході України), що є результатом пошукової діяльності учнівської молоді ЗП(ПТ)О області.
Олександр Тішлер подарував книгу учнівському парламенту і запропонував продовжити пошукову роботу і долучитися до цієї роботи всіх небайдужих.
Ладижець І.М., заступник директора
НМЦ ПТО