23 жовтня 2019 року відбулося засідання Організаційного комітету І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2019 році під головуванням О.С. Довганич, заступника начальника управління – начальника відділу вищої, професійно-технічної освіти і науки Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.
У засіданні Оргкомітету взяли участь О.В. Слюсарєва, директор Навчально-методичного центру у Закарпатській області, І.М. Ладижець заступник директора, методисти центру, представники роботодавців.
Заявки на участь у відбірковому етапі подали здобувачі освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, коледжів, працюючі робітники, які за віком відповідають вимогам Положення про Всеукраїнський конкурс професійної майстерності з шести компетенцій: електромонтажні роботи, технології моди, перукарське мистецтво, кондитерське мистецтво, кулінартне мистецтво та токарні роботи.
У ході засідання було визначено компетенції, за якими проводитиметься І (відбірковий) етап (електромонтажні роботи, технології моди, перукарське мистецтво), а також дати та місця проведення Конкурсу.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Технології моди | Перукарське мистецтво | Електромонтажні роботи | Кондитерське мистецтво | Токарні роботи | Кулінарне мистецтво |