Наші новини

logo nmc 01 18

  

12 березня 2021

Засідання обласної секції методистів ЗП(ПТ)О

 

metod 2 2021   Уже рік пандемія вносить несподівані корективи в організацію освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх: педагогів, здобувачів освіти та батьків. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, мотивувати учнів, долати технічні проблеми виявилося зовсім не просто. Педагогам необхідно було терміново опановувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики дистанційного навчання, розвивати свою цифрову компетентність. Саме про шляхи формування інформаційно-цифрової компетентності педагогів ЗП(ПТ)О області говорилося на засіданні обласної секції методистів, що відбулася 11 березня в режимі онлайн.
   Учасники знайомилися з формами та можливостями організації онлайн навчання, говорили про важливість самоосвіти, адже технології швидко змінюються і якщо педагог не буде постійно розвиватися, то незворотньо відстане. У цьому процесі важливим є роль методичної служби ЗП(ПТ)О. Для виявлення рівня обізнаності з цифровими технологіями, самовдосконалення методистів проведено бліц анкетування.
   Цікавими були виступи методистів Сороки Л.М. (ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти»), Рошка М.І. (Хустський професійний ліцей), Курчак М.Д. (Свалявський професійний будівельний ліцей), Фединишинець М.В. (Міжгірський професійний ліцей), які ділилися досвідом організації дистанційного і змішаного навчання у закладах освіти, говорили про використання цифрових сервісів для професійного спілкування, спільної роботи педагога і здобувача освіти, наголошували на ролі методичної служби ЗП(ПТ)О в формуванні інформаційно-цифрової компетентності кожного педагогічного працівника.
   Засідання пройшло продуктивно, жваво і показало, що заклади професійної (професійно-технічної) освіти області адаптувалися до викликів часу і ефективно організовують освітній процес, а педагоги постійно навчаються та самовдосконалюються.

metod 1 2021metod 3 2021metod 5 2021metod 6 2021
Методисти області діляться досвідом роботи

Ладижець І.М., заступник директора
НМЦ ПТО

Прочитано 179 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.ues.net.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань